در این شرایط به رغم آنکه کیفیت طرح برای شخص اهمیت دارد زمان نیز عاملی تعیین کننده به شمار میرود بطوریکه یک لوگوی مناسب که برای ساخت آن زمان زیادی صرف شده به اندازه یک لوگوی بی کیفیت و بی ربط برای شخص ناکارآمد است و معمولا در چنین شرایطی شخص متقاضی لوگو از دستیابی به یکی از دو فاکتور اصلی اش یعنی کیفیت بالا و زمان باز می ماند چه بسا ممکن است جهت تعجیل در کار به ناچارلوگویی بی کیفیت را برای خود برگزیند که نه تنها تاثیر مثبتی روی عملکردش ندارد بلکه ممکن است از تاثیرات سو آن نیز متضرر شود زیرا همانطور که یک لوگوی مناسب و با کیفیت معرف برندی با کیفیت است لوگویی ناکارآمد و بدشکل می تواند معرف مجموعه ای بی تدبیر و بی کیفیت باشد.

گروه  طراحی سارا دیزاین این بخش از وبسایت خود را برای رسیدگی به چنین مواردی اختصاص داده و به شما اطمینان می دهد که در مدت زمان 24 ساعت لوگویی با بالاترین کیفیت برای برند شما طراحی شود.

لازم به ذکر است اگر ترکیب رنگی فرمی خاص عنصری تخصصی در حرفه تان یا هر پیش فرض دیگری برای لوگوی خود در نظر دارید حتما آنرا در بخش توضیحات با ما در میان بگذارید تا ما را در دستیابی به لوگوی مورد نظرتان در بهترین شرایط یاری کنید.

 

 

 

 

در حال ارسال فرم...

سرور با خطایی مواجه شد.

فرم دریافت شد

 

  • لطفا در قسمت توضیحات نام مورد نظر خود را برای طراحی لوگو و زمینه کاری آن را ذکر نمایید.
  • همچنین اگر ترکیب رنگ خاصی مدنظر شماست آن را در بخش توضیحات با ما در میان بگذارید.
  • پس از ثبت سفارش و تماس ما با شما برای نهایی شدن سفارش نیمی از هزینه پلان انتخابی از طریق یکی از شماره حسابهای زیر دریافت می شود.
  • پس از دریافت هزینه سفارش شما نهایی تلقی شده و کدی برای پیگیری سفارش شما ارسال می شود. شما میتوانید با این کد تا پایان زمان تحویل هر پلان از میزان و چگونگی پیشرفت طرح خود با خبر شوید.

 

    توضیحات

6362-1410-4101-0100

6104-3378-8514-0317

 

لوگو سریع

تصویر لوگو سریع تحویل لوگو کمتر از 12 ساعت

گاها ممکن است برخی از صاحبان مشاغل در یک مدت زمان محدود به ساخت یک لوگو یا بازسازی لوگو قدیمی خود نیاز پیدا کنند این اتفاق ممکن است در پی تصمیم برای شرکت در یک کنفرانس مناقصه یا سایر جلسات که برخورداری از لوگویی مناسب در آنها اهمیت می یابد رخ دهد.

صفحه linked in طراحی لوگو
صفحه فیسبوک گروه طراحی لوگو سارا دیزاین صفحه گوگل پلاس گروه طراحی لوگو سارا دیزاین

تماس با ما :

 

دفتر تهران : 021.66092362

شماره همراه : 09120710955

ایمیل : info@saralogo.ir