لوگو(آرم یا نشانه) یکی از مهمترین عوامل معرفی یک برند در نگاه اول است بطوری که  فرم و ترکیب رنگ منحصر به فرد استفاده شده در طراحی یک نشانه می تواند به عنوان شناسه آن برند تلقی شود و در صورت تبلیغات مناسب مشاهده ی فرم و رنگی نزدیک به شکل و ترکیب رنگ خاص لوگو بصورت ناخودآگاه تداعی کننده نام آن برند در ذهن بیننده خواهد شد.

لوگو یا آرم یک برند را می توان شناسنامه تصویری آن برند دانست که در عین سادگی و اختصارباید بصورت غیر مستقیم گویای عرصه ی فعالیت واهداف و آرمان های نام خود باشد به شکلی که دریک نگاه بتواند هویت یک برند را به نحوی ماندگار به بیننده منتقل کند.

بطور مثال یک لوگوی ساده و در عین حال لوکس در پس زمینه ای تیره معرف یک نام تجاری لوکس است که اگر به آن قوس هایی ملایم با فرم گل اضافه شود می تواند به یک لوگوی مناسب برای یک مزون تبدیل شود در حالیکه حفظ سادگی و افزودن خطوط زاویه دار و خشک آنرا به نشانی مناسب برای یک شرکت تجاری تبدیل می کند.

کیفیت و اصالت نیز از عوامل کلیدی است که باید توسط آرم در یک نگاه به مخاطب منتقل شود و می توان گفت یک لوگوی متناسب و فاخر نشان دهنده یک برند با کیفیت و اصیل است و همچنین یک آرم نامربوط یا بی کیفیت نشان از یک مجموعه ناکارآمد و بی کیفیت دارد.

گروه طراحی سارا دیزاین متشکل از تیم طراحی مجرب بصورت کاملا تخصصی در زمینه طراحی لوگو و آرم مدتی طولانی ست که افتخار طراحی آرم های متناسب و درخور را برای برندهای با کیفیت و کارآمد از آن خود ساخته و در تلاش است تا با رعایت  اصول و چارچوب ها در طرح های خود عرصه طراحی و گرافیک کشورمان را بخصوص در زمینه آرم و لوگو به استاندارد های بین المللی نزدیک تر سازد.

 

 

 

 

طراحی لوگو کالای خواب مرینوس

 

همچنین اگر قصد سفارش و انتخاب یکی از پلان های ارائه شده در بخش تعرفه را دارید می توانید در بخش مشاوره بودجه و نوع لوگویی که برای خود در نظر دارید را بیان کنید تا شما را در انتخابی مناسب از میان پلان ها یاری کنیم.

اگر شما از میان آرم های شناخته شده و خوش نام طرح خاصی را بعنوان الگو در نظر دارید و درصدد هستید که برای خود لوگویی شبیه به آن را تهیه کنید می توانید در بخش مشاوره عرصه ی فعالیت و آرم الگوی خود را با ما در میان بگذارید تا گروه طراحان ما شما را از تناسب کلیات آرم الگو با کسب و کار شما و یا تغییراتی که باید در جزییات آن داده شود تا تبدیل به لوگویی مناسب برای شما گردد آگاه سازند.

 

تصمیم گیری طراحی لوگو

 

پلان هایی که از طرح های اولیه بیشتری برخوردارند حق انتخاب وسیع تری در اختیار شما می گذارند و از طریق افزایش دفعات ویرایش این امکان را به شما می دهند که سلیقه خود را هر چه بیشتر در طرح خودتان دخیل کرده و حالاتی که برای آن  در نظر  دارید را با کمک طراحان ما اجرا کنید و در نهایت  اطمینان حاصل کنید که  طرح شما در بهترین حالت قرار دارد.

 

مداد طراحی لوگو 

 

 لازم است که در فرم سفارش نام و ایمیل و شماره تماس خود را بصورت صحیح وارد کنید زیرا شماره تماس و ایمیل شما کانال ارتباطی میان شما و گروه سارا دیزاین را تشکیل می دهند همچنین نام تجاری که برای آن در حال سفارش لوگو هستید و عرصه ی فعالیت آن باید در قسمت توضیحات فرم سفارش ذکر شود اگر برای لوگوی خود ترکیب رنگ  فرم یا تصویر خاصی در نظر دارید می توانید آنرا در بخش توضیحات فرم سفارش ذکر کنید.

پس از دریافت سفارش اولیه در کوتاهترین زمان در ساعات اداری با شما تماس خواهیم گرفت و پس از پرداخت نیمی از مبلغ پلان و ارسال شناسه پرداخت سفارش شما قطعی تلقی شده و ار آن ساعت مهلت زمان تحویل پلان آغاز می شود.

با قطعی شدن سفارش کدی به شما تعلق می گیرد که در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از آن می توانید از روند کمی و کیفی پیشرفت طرح مطلع شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6362-1410-4101-0100

 

6104-3378-8514-0317

 

قرار داد طراحی لوگو
صفحه linked in طراحی لوگو
صفحه فیسبوک گروه طراحی لوگو سارا دیزاین صفحه گوگل پلاس گروه طراحی لوگو سارا دیزاین

تماس با ما :

 

دفتر تهران : 021.66092362

شماره همراه : 09120710955

ایمیل : info@saralogo.ir